Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілерін күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2014 жылғы 14 қазандағы № 116 бұйрығы
Қазақстан Республикасының жаңа Қылмыстық және Қылмыстық процестік кодекстерін қабылдауға байланысты, құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласында нормативтік құқықтық актілерді ретке келтіру мақсатында, «Прокуратура туралы» 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің осы бұйрықтың 1-қосымшасында айтылған Тізімге сәйкес күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу комитеті (бұдан әрі - Комитет) осы бұйрықты жолдасын:
1) Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігіне мәлімет үшін;
2) Құқықтық статистика және арнайы есепке алудың мүдделі субъектілеріне, Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының құрылымдық бөлімшелеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитетінің Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жариялануға жатады және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасын
Бас Прокуроры                                А. Дауылбаев
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2014 жылғы 10 қазандағы
№ 116 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының жоюға тиісті кейбір нормативтік құқықтық актілерінің
ТІЗІМІ
1. «Статистикалық есептерді беру мерзімдері және қол қою тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2001 жылғы 14 мамырдағы № 71 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1565 тіркелген);
2. «Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2001 жылғы 14 мамырдағы «Статистикалық есептерді беру мерзімдері және қол қою тәртібі туралы» № 71 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 23 наурыздағы № 17 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2801 тіркелген);
3. «Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2001 жылғы 14 мамырдағы «Статистикалық есептерді беру мерзімдері және қол қою тәртібі туралы» № 71 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2009 жылғы 4 тамыздағы № 41 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5762 тіркелген).

Об отмене некоторых нормативных правовых актов Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 октября 2014 года № 116
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2015 года.
В связи с принятием новых Уголовного и Уголовно-процессуального кодексов Республики Казахстан, в целях упорядочения нормативных правовых актов в сфере правовой статистики и специальных учетов, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года «О Прокуратуре», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан согласно Перечню, изложенному в приложении 1 к настоящему приказу.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:
1) в Министерство юстиции Республики Казахстан для сведения;
2) заинтересованным субъектам правовой, статистики и специальных учетов, структурным подразделениям Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан                       А. Даулбаев
Приложение 1
к приказу Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 14 октября 2014 года № 116
ПЕРЕЧЕНЬ
некоторых нормативных правовых актов Генерального Прокурора
Республики Казахстан подлежащих отмене
1. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 мая 2001 года № 71 «О сроках представления и порядке подписания статистических отчетов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1565);
2. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 23 марта 2004 года № 17 «О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 мая 2001 года № 71 «О сроках представления и порядке подписания статистических отчетов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2801);
3. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 4 августа 2009 года № 41 «О внесении изменения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 мая 2001 года № 71 «О сроках представления и порядке подписания статистических отчетов», (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5762).