Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 174 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 128 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 174 бұйрығының күші жойылсын (Нормативтік-құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9351 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықты интернет-ресурсында орналастыруды және осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Министр                                             Б. Сұлтанов

О признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 174 "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2015 года № 128
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 174 «Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса «Б» Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9351).
2. Комитету государственных доходов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе и направление его копии в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Султанов