"Қазақстан Республикасының жерлерін нысаналы мақсатта пайдаланудың жіктеуішін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № 158/НҚ бұйрығын күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 146 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының жерлерін нысаналы мақсатта пайдаланудың жіктеуішін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № 158/НҚ (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 17 маусымда № 9524 тіркелген, 2014 жылғы 27 қарашада № 232 (27853)) «Казахстанская правда» газетінде жарияланған) бұйрығы күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін күнтізбелік бес күн ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін;
2) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет ресурсында осы бұйрықты орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                               Е. Досаев

О признании утратившим силу приказа Министра регионального развития Республики Казахстан от 2 июня 2014 года № 158/НҚ "Об утверждении Классификатора целевого назначения земель Республики Казахстан"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 146
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 2 июня 2014 года № 158/НҚ «Об утверждении Классификатора целевого назначения земель Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 июня 2014 года № 9524, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 27 ноября 2014 года № 232 (27853)).
2. Комитету по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан:
1) направить копию настоящего приказа в течение пяти календарных дней в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Е. Досаев