"Зиянды заттарды, радиоактивті қалдықтарды көмудің және ағынды суларды жер қойнауына тастаудың мемлекеттік кадастрын жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 25 шілдедегі № 237-ө бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 138 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Зиянды заттарды, радиоактивті қалдықтарды көмудің және ағынды суларды жер қойнауына тастаудың мемлекеттік кадастрын жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 25 шілдедегі № 237-ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4885 тіркелген, 2007 жылы 14 қыркүйекте «Заң газеті» газетінде № 141 (1170) жарияланған, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2007 ж., маусым-тамыз) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Қалдықтарды басқару департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                             В. Школьник

О признании утратившим силу приказа Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 25 июля 2007 года № 237-п "Об утверждении Инструкции по ведению Государственного кадастра захоронений вредных веществ, радиоактивных отходов и сброса сточных вод в недра"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 138
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 25 июля 2007 года № 237-п «Об утверждении Инструкции по ведению Государственного кадастра захоронений вредных веществ, радиоактивных отходов и сброса сточных вод в недра» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4885, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 14 сентября 2007 года, № 141 (1344), Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2007 г., июнь-август).
2. Департаменту управления отходами Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    В. Школьник