"Инвестицияларды қаржыландырудың қайтарым жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы. 1993 жылғы 12 сәуiр Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2003.01.08. N 374 Заңымен.
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
1. "Инвестицияларды қаржыландырудың қайтарым жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының Заңы  1993 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi 1993 жылғы 1 маусымға дейiн республика Үкiметi, министрлiктерi мен ведомстволары құжаттарын осы Заңға сәйкес келтірудi қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Кеңесiнiң Төрағасы

О введении в действие Закона Республики Казахстан "О возвpатной системе финансиpования инвестиций"
Постановление Веpховного Совета Республики Казахстан от 12 апpеля 1993 г. Утратило силу - Законом Республики Казахстан от 8 января 2003 года N 374
Примечание РЦПИ.
Постановление Веpховного Совета Республики Казахстан от 12 апpеля 1993 г. утратило силу - Законом  Республики Казахстан от 8 января 2003 года N 374.
Верховный Совет Республики Казахстан постановляет:
1. Закон  Республики Казахстан "О возвратной систем ефинансирования инвестиций" ввести в действие с 1 января 1993 года.
2. Правительству Республики Казахстан до 1 июня 1993 года обеспечить приведение в соответствие с настоящим Законом актов Правительства, министерств и ведомств республики.
Председатель
Верховного Совета
Республики Казахстан