"Қазақстан Республикасының Әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы 1993 жылғы 8 желтоқсан
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының Әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы
туралы" Қазақстан Республикасының Заңы
Z934200_
жарияланған күннен
бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. "Қазақ КСР әкiмшiлiк-аумақтық құрылыс мәселелерiн шешу
тәртiбi туралы" Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесi Төралқасының 1984 жылғы 15
ақпандағы N 4165-Х Жарлығы күшiн жойды деп танылсын (Қазақ КСР
Жоғарғы Кеңесiнiң Жарлықтары, 1984, N 9, 143-құжат).
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi республика Үкiметi
шешiмдерiн осы Заңға сәйкес келтiретiн болсын.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң Төрағасы

О введении в действие Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года
Верховный Совет Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести в действие Закон Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" со дня его опубликования.
2. Признать утратившим силу Указ Президиума Верховного Совета
Казахской ССР от 15 февраля 1984 года N 4165-X "О порядке решения
вопроса административно-территориального устройства Казахской ССР"
(Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1984 г., N 9, ст. 143).
3. Кабинету Министров Республики Казахстан привести в
соответствие с настоящим Законом решения Правительства республики.
Председатель Верховного Совета
Республики Казахстан