Қазақстан Республикасы Президентiнiң бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы 2005 жылғы сыйлықтарын беру мен гранттарын тапсыру жөнiндегі қоғамдық комиссияның құрамын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының 2005 жылғы 6 маусымдағы N 1 Өкімі
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы сыйлықтары мен гранттарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 19 маусымдағы N 3556 өкiмiне сәйкес Қазақстан Республикасы Президентiнiң бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы 2005 жылғы сыйлықтарын беру мен гранттарын тапсыру жөнiндегі қоғамдық комиссия мынадай құрамда бекiтілсiн:
Әбдiкәрiмов             - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Оралбай                   хатшысы, төраға
Танысбай                - Қазақстан Республикасы Президентi
Ләззат Мұратқызы          Баспасөз қызметiнiң бас инспекторы,
хатшы
Қоғамдық комиссияның мүшелерi:
Абдрахманов Сауытбек    - "Егемен Қазақстан" республикалық газетi"
ашық акционерлiк қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Байтасов                - "31 каналда" медиахолдингiнiң президентi
Арманжан Мерекеұлы        (келiсiм бойынша)
Бекхожин                - "Литер Media" ЖШС-нiң бас директоры
Ерлан Қалижанұлы          (келiсiм бойынша)
Бөлдекбаев              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Мұрат Әбдiсаттарұлы       баспасөз хатшысы
Қалетаев                - Қазақстан Республикасы Президентi
Дархан Аманұлы            Әкiмшілiгiнiң Әлеуметтiк-саяси бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Қалижанұлы Уәлихан      - Қазақстан Республикасы Парламентi
Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Квятковский             - "Казахстанская правда" республикалық
Олег Вадимович            газетi" акционерлiк қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Кекілбаев Әбiш          - Қазақстан Республикасы Парламентi
Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Қосыбаев                - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Есетжан Мұратұлы          ақпарат және спорт министрi
Майлыбаев               - Қазақстан Республикасы Президентi Баспасөз
Бағлан Асаубайұлы         қызметiнiң жетекшiсi
Матаев                  - Қазақстан журналистер одағының төрағасы
Сейiтқазы Бейсенғазыұлы   (келiсiм бойынша)
Назарбаева              - Қазақстан журналистер конгресi атқару
Дариға Нұрсұлтанқызы      комитетінiң төрайымы (келiсiм бойынша)
Сәрсембаева             - Қазақстан iскер әйелдерi қауымдастығының
Раушан Бергебайқызы       президентi (келiсiм бойынша)
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасы Парламентi
Қуаныш Сұлтанұлы          Сенатының депутаты (келiсiм бойынша).

Об утверждении состава Общественной комиссии по присуждению премий и вручению грантов Президента Республики Казахстан в области средств массовой информации в 2005 году
Распоряжение Государственного секретаря Республики Казахстан от 6 июня 2005 года N 1
1. В соответствии с  распоряжением  Президента Республики Казахстан от 19 июня 1997 года N 3556 "Об утверждении премий и грантов Президента Республики Казахстан в области средств массовой информации" утвердить состав Общественной комиссии по присуждению премий и вручению грантов Президента Республики Казахстан в области средств массовой информации в 2005 году:
Абдыкаримов               - Государственный секретарь Республики
Оралбай                     Казахстан, председатель
Танысбай                  - главный инспектор Пресс-службы
Ляззат Муратовна            Президента Республики Казахстан, секретарь
члены Общественной комиссии:
Абдрахманов               - президент открытого акционерного общества
Сауытбек                    "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
(по согласованию)
Байтасов                  - президент медиахолдинга "31 канал"
Арманжан Мерекеевич         (по согласованию)
Бекхожин                  - генеральный директор ТОО "Литер Media"
Ерлан Халижанович           (по согласованию)
Бульдекбаев               - пресс-секретарь Премьер-Министра
Мурат Абдисаттарович        Республики Казахстан
Калетаев                  - заведующий Социально-политическим
Дархан Аманович             отделом Администрации Президента
Республики Казахстан
Калижанулы                - депутат Мажилиса Парламента
Уалихан                     Республики Казахстан (по согласованию)
Квятковский               - президент акционерного общества
Олег Вадимович              "Республиканская газета "Казахстанская
правда" (по согласованию)
Кекилбаев                 - депутат Сената Парламента Республики
Абиш                        Казахстан (по согласованию)
Косубаев                  - Министр культуры, информации и спорта
Есетжан Муратович           Республики Казахстан
Майлыбаев                 - руководитель Пресс-службы Президента
Баглан Асаубаевич           Республики Казахстан
Матаев                    - председатель Союза журналистов Казахстана
Сейтказы Бейсенгазиевич     (по согласованию)
Назарбаева                - председатель исполнительного комитета
Дарига Нурсултановна        Конгресса журналистов Казахстана
(по согласованию)
Сарсембаева               - президент Ассоциации деловых женщин
Раушан Бергебаевна          Казахстана (по согласованию)
Султанов                  - депутат Сената Парламента Республики
Куаныш Султанович           Казахстан (по согласованию).

2. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы сыйлықтары мен гранттарын (стипендияларын) беру жөнiндегi қоғамдық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк хатшысының 2004 жылғы 17 мамырдағы N 3 өкiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік хатшысы

2. Признать утратившим силу распоряжение Государственного секретаря Республики Казахстан от 17 мая 2004 года N 3 "Об общественной комиссии по присуждению премий и
грантов (стипендий) Президента Республики Казахстан в области средств массовой информации".
Государственный секретарь
Республики Казахстан