"Болашағы Біртұтас Ел" жалпыұлттық ақпараттық науқанының іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының 2015 жылғы 30 қазандағы № 10 өкімі
1. «Болашағы Біртұтас Ел» жалпыұлттық ақпараттық науқанының қоса беріліп отырған іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық, жергілікті атқарушы органдары, сондай-ақ өзге де ұйымдар Жоспарда белгіленген іс-шаралардың уақтылы және мүлтіксіз орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Жоспарды іске асыру бойынша жұмысты үйлестіру және оның орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Ішкі саясат бөліміне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік хатшысы                   Г. Әбдіқалықова
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік хатшысының
2015 жылғы 30 қазандағы
№ 10 өкімімен
БЕКІТІЛДІ
«Болашағы Біртұтас Ел» жалпыұлттық ақпараттық науқанының
ІС-ШАРАЛАР ЖОСПАРЫ
(іске асыру мерзімі: 2015 жылғы қараша - 2016 жылғы желтоқсан)
«Болашағы Біртұтас Ел» жалпыұлттық ақпараттық науқанының мақсаты (бұдан әрі - Науқан) азаматтық пен «Мәңгілік Ел» жалпыұлттық патриоттық идеясына негізделген қазақстандық бірегейлік пен бірлікті ілгерілету мен танымал етуге бағытталған.
Науқанның мақсат-міндеттері: «Мәңгілік Ел» жалпыұлттық патриоттық идеясын іске асыруда халықтың азаматтық белсенділігін арттыру, жаңа қазақстандық патриотизмді нығайту болып табылады.
Науқан іс-шаралары Қазақстан халқы Ассамблеясы аясында өткізіліп, жастар, аға буын өкілдері, қала мен ауыл тұрғындары және тағы басқа барлық мақсатты топтарды қамтитын болады.
Іс-шараның атауы
Аяқталу нысаны
Жауапты орындаушылар
Орындалу мерзімдері
1
2
3
4
5
ДАЙЫНДЫҚ КЕЗЕҢІ
(2015 жылғы қараша)
1.
Науқанның брендбукын дайындау (логотип, ұрандар, ақпараттық стратегия, көрнекі өнім эскиздері - билбордтар және т.б.)
брендбук; ПӘ-ге ақпарат
МСМ, БҒМ, ДСӘДМ, «Қоғамдық келісім» РММ, ОКҚ (келісім бойынша) ИДМ
2015 жылғы 16 қарашаға дейін
2.
Республикалық және өңірлік деңгейлерде Науқанды іске асыру бойынша маманданған журналистер мен блогерлер пулын топтастыру
журналистер мен блогерлер пулы; ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, ОКҚ (келісім бойынша), Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2015 жылғы 16 қарашаға
3.
Болашағы Біртұтас Елді қалыптастырудың тұжырымдамалық негіздерін түсіндіретін әдістемелік материалдарды әзірлеуді қамтамасыз ету
әдістемелік материалдар; ПӘ-ге ақпарат
МСМ, «Қоғамдық келісім» РММ, ОКҚ (келісім бойынша), ИДМ
2015 жылғы 16 қарашаға
4.
Науқанның «оқиғалар қатарын» қалыптастыру, оның ақпараттық сүйемелденуі мен тоқсан сайынғы жаңартылуын қамтамасыз ету
оқиғалар қатары; ПӘ-ге ақпарат
МСМ, «Қоғамдық келісім» РММ, ОКҚ (келісім бойынша), ИДМ, Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2015 жылғы 16 қарашаға
5.
Мемлекеттік органдар өкілдері, Парламент және мәслихат депутаттары, қоғам қайраткерлері, этномәдени бірлестіктер өкілдері, шығармашылық және ғылыми зияткер қауым, жастар бірлестіктері, ҮЕҰ, мәдениет және өнер, мәдениет және спорт қайраткерлері қатарынан медиатұлғалар пулын топтастырып, олардың «оқиғалар қатарының» іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету
пул; ПӘ-ге ақпарат
МСМ, БҒМ, «Қоғамдық келісім» РММ, ИДМ, ОКҚ
2015 жылғы 16 қарашаға
6.
Науқанға қатысу үшін мемлекеттік органдар, Парламент және мәслихат депутаттары, қоғамдық пікір көшбасшылары, ҮЕҰ, техникалық және гуманитарлық зияткер қауым, ғылым, спорт, мәдениет және өнер салаларының, конфессиялар, этномәдени бірлестіктер өкілдерінен спикерлер пулын топтастыру
спикерлер пулы; ПӘ-ге ақпарат
МСМ, «Қоғамдық келісім» РММ, ОКҚ, (келісім бойынша), БҒМ, ИДМ, Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2015 жылғы 16 қарашаға
7.
Науқанды іске асырудың басты бағыттары мен әдістері туралы жергілікті атқарушы органдар өкілдерінің қатысуымен бейнеконференция режимінде кеңес өткізу
кеңес; ПӘ-ге ақпарат
ІСБ, МСМ, «Қоғамдық келісім» РММ, ОКҚ (келісім бойынша),ИДМ
2015 жылғы 20 қарашаға дейін
8.
Науқанды іске асырудың басты бағыттары мен әдістері туралы республикалық БАҚ басшыларымен кездесулер өткізу
ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, МСМ, «Қоғамдық келісім» РММ, ОКҚ (келісім бойынша),
2015 жылғы 20 қарашаға дейін
9.
Брендбук негізінде өңірлік БАҚ-та Науқанды өткізу бойынша жергілікті атқарушы органдардың медиажоспарларын әзірлеу және бекіту
ПӘ-ге ақпарат
ИДМ (жинақтау), Астана, Алматы ққ., облыс әкімдікте)»-

Об утверждении Плана мероприятий общенациональной информационной кампании "Нация Единого Будущего"
Распоряжение Государственного секретаря Республики Казахстан от 30 октября 2015 года № 10
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий общенациональной информационной кампании «Нация Единого Будущего» (далее - План).
2. Центральным, местным исполнительным органам Республики Казахстан, а также иным организациям обеспечить своевременное и неукоснительное исполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Координацию работы по реализации Плана мероприятий и контроль за его исполнением возложить на Отдел внутренней политики Администрации Президента Республики Казахстан.
Государственный секретарь
Республики Казахстан                       Г. Абдыкаликова
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Государственного секретаря
Республики Казахстан
от 30 октября 2015 года № 10
ПЛАН МЕРОПРИЯТИЙ
общенациональной информационной кампании
«Нация Единого Будущего»
(срок реализации: ноябрь 2015 года - декабрь 2016 года)
Целью общенациональной информационной кампании «Нация Единого Будущего» (далее - Кампания) является продвижение и популяризация казахстанской идентичности и единства на принципе гражданства и Общенациональной патриотической идеи «Мәңгілік Ел».
Задачами Кампании являются: повышение гражданской активности населения в реализации общенациональной патриотической идеи «Мәңгілік Ел», укрепление Нового Казахстанского Патриотизма.
Мероприятия Кампании будут реализованы под эгидой Ассамблеи народа Казахстана и охватят все целевые группы: молодежь, старшее поколение, городское и сельское население и другие.
п/п
Наименование мероприятия
Форма
завершения
Ответственные
исполнители
Сроки
исполнения
1
2
3
4
5
ПОДГОТОВИТЕЛЬНЫЙ ПЕРИОД
(ноябрь 2015 года)
1.
Разработать брендбук Кампании (логотип, слоганы, информационная стратегия, эскизы визуальной продукции - билбордов и т.д.)
брендбук;
информация в АП
МКС, МОН, МЗСР, РГУ «Қоғамдық келісім», СЦК (по согласованию) МИР
до 16 ноября 2015 года
2.
Сформировать на республиканском и региональном уровнях пулы журналистов и блогеров, специализирующихся на реализации Кампании
пул журналистов и блогеров;
информация в АП
МИР, СЦК (по согласованию), акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
к 16 ноября 2015 года
3.
Обеспечить подготовку методических материалов, разъясняющих концептуальные основы формирования Нации Единого Будущего
методические материалы;
информация в АП
МКС, РГУ «Қоғамдық келісім», СЦК (по согласованию), МИР
к 16 ноября 2015 года
4.
Сформировать событийный ряд Кампании, обеспечить его информационное сопровождение и ежеквартальную актуализацию
событийный ряд;
информация в АП
МКС, РГУ «Қогамдық келісім», СЦК (по согласованию), МИР, акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
к 16 ноября 2015 года
5.
Сформировать пул медийных персон из числа представителей государственных органов, депутатов Парламента и маслихатов, общественных деятелей, представителей этнокультурных объединений, творческой и научной интеллигенции, молодежных объединений, НПО, деятелей культуры и искусства, науки и спорта, обеспечить их участие в мероприятиях событийного ряда
пул;
информация в АП
МКС, МОН, РГУ «Қоғамдық келісім», СЦК (по согласованию), МИР
к 16 ноября 2015 года
6.
Сформировать пул спикеров из числа представителей государственных органов, депутатов Парламента и маслихатов, лидеров общественного мнения, представителей НПО, технической и гуманитарной интеллигенции, науки, спорта, культуры и искусства, конфессий, этнокультурных объединений для участия в Кампании
пул спикеров;
информация в АП
МКС, РГУ «Қогамдық келісім», СЦК (по согласованию), МОН, МИР, акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
к 16 ноября 2015 года
7.
Провести совещание в режиме видеоконференции с участием представителей местных исполнительных органов об основных направлениях и подходах к реализации Кампании
совещание;
информация в АП
ОВП, МКС, РГУ «Қоғамдық келісім», СЦК (по согласованию), МИР
до 20 ноября 2015 года
8.
Провести встречи с руководителями республиканских СМИ об основных направлениях и подходах к реализации Кампании
информация в АП
МИР, МКС, РГУ «Қоғамдық келісім», СЦК (по согласованию)
до 20 ноября 2015 года
9.
Разработать и утвердить медиа-планы местных исполнительных органов по проведению Кампании в региональных СМИ на основе брендбука
информация в АП
МИР (свод), акиматы гг. Астаны, Алматы и областей

2015 жылғы 23 қарашаға
10.
Ақпараттық кеңістік мониторингін қамтамасыз ету
ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, ОКҚ (келісім бойынша)
тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-іне)
ІІ. ІСКЕ АСЫРУ КЕЗЕҢІ
(2015 жылғы қараша - 2016 жылғы желтоқсан)
11.
«Мәңгілік Ел» жалпыұлттық патриоттық идеясының құндылықтарын танымал етуге, Болашағы Біртұтас Ел қалыптастырудың тұжырымдамалық негіздерін түсіндіруге бағытталған бейнероликтер мен бағдарламааралық үнжазбалар, аудиоджинглдер тізбегін (кемінде 12) әзірлеу мен орналастыруды қамтамасыз ету
бейнероликтер, аудиоджинглдар; ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, «РТРК «Казахстан» АҚ, «Хабар» Агенттігі» АҚ, мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орындайтын электрондық БАҚ-тар (келісім бойынша)
2015 жылғы 10 желтоқсанға; бұдан әрі - тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-іне)
12.
«Болашағы Біртұтас Ел» бірегей логотипі негізінде (брендбук аясында) республикалық және өңірлік мерзімді басылымдарда тақырыптық айдарлар ашуды қамтамасыз ету
ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2015 жылғы 16 қарашаға дейін
13.
Орта білім беру мектептері мен ұйымдары, ТжКБ оқушылары арасында Тәуелсіздік Күніне, оның ішінде 2016 жылы - ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орайластырылған «Мен - қазақстандықпын!» шығармалар сайысын ұйымдастыру
ПӘ-ге ақпарат
БҒМ
2015 ж., 2016 ж. 20 желтоқсанға
14.
«Мәңгілік Ел» Жалпыұлттық патриоттық идеясының құндылықтарын, Болашағы Біртұтас Елдің тұжырымдамалық негіздерін ілгерілетуге бағытталған көрнекі өнімнің (билбордтар, лайтбокстар, плакаттар) әзірленуі (брендбук негізінде) мен қоғамдық орындарда, оқу орындары, ЖОО мен ТжКБ оқу корпустарында орналастырылуын қамтамасыз ету
ПӘ-ге ақпарат
Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2015 жылғы 20 желтоқсанға дейін, бұдан әрі - жарты жылда бір рет (есепті жартыжылдықтан кейінгі айдың 5-іне)
15.
ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай, оның ішінде, мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде «Қазақстандықтар - Болашағы Біртұтас Ел», «Үш тіл білу - сәтті өмірге жолдама» тақырыптарында жастар арасында пікір-сайыс ойындарын ұйымдастыру және өткізу
ПӘ-ге ақпарат
БҒМ, МСМ, ИДМ, Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2016 жылғы 10 шілдеге
16.
ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай «Болашағы Біртұтас Ел» бірегей бренд аясында концерттер мен музей көрмелері сериясын өткізу
ПӘ-ге ақпарат
МСМ, Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2016 жыл бойы, бұдан әрі - жарты жылда бір рет (есепті жартыжылдықтан кейінгі айдың 5-іне)
17.
ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай Болашағы Біртұтас Ел және «Мәңгілік Ел» жалпыұлттық патриоттық идеясының құндылықтарын танымал ету мен ілгерілетуге бағытталған республикалық баспа БАҚ-тар мен интернет-ресурстарда фотоконкурс өткізу
ПӘ-ге ақпарат
ИДМ
2016 жыл бойы, бұдан әрі - жартыжылда бір рет (есепті жартыжылдықтан кейінгі айдың 5-іне)
18.
ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай ҚХА өкілдерін қатыстырып елдің барлық мектептерінде ашық сабақтар өткізу
ПӘ-ге ақпарат
БҒМ, Астана, Алматы ққ., облыстар әкімдіктері, ҚХАХ
2016 жылғы 10 қыркүйекке дейін
19.
ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай ЖОО, ТжКБ студенттерін қатыстырып Болашағы Біртұтас Елге арналған спорттық іс-шаралар тізбегін ұйымдастыру және өткізу
ПӘ-ге ақпарат
БҒМ, Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2016 жылғы қаңтардан бастап, бұдан әрі - тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-іне)
20.
ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай этномәдени бірлестіктер өкілдерін қатыстырып «Мәңгілік Ел» Жалпыұлттық патриоттық идеясының құндылықтарын (еңбекқорлық, адалдық, ғылым мен білімге деген құрмет) ілгерілетуге бағытталған «Күшіміз - бірлікте» атты республикалық жастар акциясын ұйымдастыру және өткізу
ПӘ-ге ақпарат
БҒМ, МСМ, ҚХАХ, Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2016 жылғы 10 шілдеге
21.
Мемлекеттің табысты дамуының негізі ретіндегі Болашағы Біртұтас Елді қалыптастырудың өзекті құрамдастары туралы республикалық баспа БАҚ-тада талдамалы жарияланымдар сериясын дайындау
талдамалы мақалалар; ПӘ-ге ақпарат
ҚСЗИ, «Саясаттанушылар конгресі» РҚБ (келісім бойынша), ОМО, Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері, ИДМ - орналастыру
2015 жылғы қарашадан бастап; бұдан әрі - тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-іне)
22.
Газет мақалалары, телесюжеттер, әлеуметтік желілердегі жазба түріндегі «Қазақстандықтар - табысты ел» атты жетістіктерге жетудің жеке оқиғаларын ілгерілетуді ұйымдастыру
БАҚ материалдары; ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, «Қоғамдық келісім» РММ (келісім бойынша), Астана, Алматы ққ., облыс әкімдіктері
2015 жылғы қарашадан бастап; бұдан әрі - тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-іне)
23.
Әлеуметтік желілер мен танымал интернет- ресурстарда Болашағы Біртұтас Елдің тұжырымдамалық негіздерін ілгерілетуді ұйымдастыру
интернет-форумдар, топтар; ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, ОКҚ, «Қоғамдық келісім» РММ (келісім бойынша)
2015 жылғы қарашадан бастап; бұдан әрі - тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-іне)
24.
«Болашағы Біртұтас Ел», «Бес институционалдық реформа», «Мәңгілік Ел» тақырыптарында «Wikipedia»-да қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде мақалалар орналастырып, олардың жаңартылуын қолдау
ПӘ-ге ақпарат
ИДМ - толтырудың желілік кестесін әзірлеу, БҒМ, МСМ, СІМ, ЖС, ІІМ, «Қоғамдық келісім» РММ (келісім бойынша) - толтыру

к 23 ноября 2015 года
10.
Обеспечить мониторинг информационного пространства
информация в АП
МИР, СЦК (по согласованию)
ежеквартально (к 5 числу месяца, следующего за отчетным)
II. РЕАЛИЗАЦИОННЫЙ ПЕРИОД
(ноябрь 2015 года - декабрь 2016 года)
11.
Обеспечить подготовку и ротацию цикла видеороликов и межпрограммных заставок, аудиоджинглов, направленных на популяризацию ценностей Общенациональной патриотической идеи «Мәңгілік Ел» (не менее 12), разъяснение концептуальных основ формирования Нации Единого Будущего
видеоролики, аудиоджинглы;
информация в АП
МИР, АО «РТРК «Казахстан», АО «Агентство «Хабар», электронные СМИ, выполняющие государственный информационный заказ (по согласованию)
к 10 декабря 2015 года, далее - ежеквартально (к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом)
12.
Организовать в республиканских и региональных периодических печатных изданиях открытие тематических рубрик под единым логотипом «Нация Единого Будущего» (в рамках брендбука)
информация в АП
МИР, акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
до 16 ноября 2015 года
13.
Организовать для учащихся общеобразовательных школ и организаций, ТиПО конкурсы сочинений «Я - казахстанец!», приуроченные к Дню Независимости, в том числе в 2016 году - под эгидой 25-летия Независимости РК
информация в АП
МОН
к 20 декабря 2015-2016 годов
14.
Обеспечить изготовление (на основе эскизов брендбука) и размещение в общественных местах, а также в учебных корпусах учебных заведений, вузов, ТиПО визуальной продукции (билбордов, лайтбоксов, плакатов) по продвижению ценностей Общенациональной патриотической идеи «Мәңгілік Ел», концептуальных основ Нации Единого Будущего
информация в АП
акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
к 20 декабря 2015 года, далее - раз в полугодие (к 5 числу месяца, следующего за отчетным полугодием)
15.
Организовать и провести цикл молодежных дебатов на казахском, русском и английском языках: «Казахстанцы - Нация Единого Будущего», «Знание трех языков - путевка в успешную жизнь», в том числе в рамках государственного социального заказа под эгидой 25-летия Независимости РК
информация в АП
МОН, МКС, МИР, акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
к 10 июля 2016 года
16.
Провести серию концертов и музейных выставок под единым брендом «Нация Единого Будущего» под эгидой 25-летия Независимости РК
информация в АП
МКС, акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
в течение 2016 года, далее - раз в полугодие (к 5 числу месяца, следующего за отчетным полугодием)
17.
Провести фотоконкурс в республиканских печатных СМИ и на Интернет-ресурсах по популяризации и продвижению ценностей Нации Единого Будущего и Общенациональной патриотической идеи «Мәңгілік Ел» под эгидой 25-летия Независимости РК
информация в АП
МИР
в течение 2016 года, далее - раз в полугодие (к 5 числу месяца, следующего за отчетным полугодием)
18.
Организовать во всех школах страны открытые уроки с привлечением представителей АНК под эгидой 25-летия Независимости РК
информация в АП
МОН, акиматы гг. Астаны, Алматы и областей, САНК
до 10 сентября 2016 года
19.
Организовать и провести цикл спортивных мероприятий, посвященных Нации Единого Будущего, с привлечением студентов вузов, ТиПО под эгидой 25-летия Независимости РК
информация в АП
МОН, акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
с января 2016 года, далее - ежеквартально (к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом)
20.
Организовать и провести республиканскую молодежную акцию «В единстве - наша сила» с привлечением представителей этнокультурных объединений, посвященную продвижению ценностей Общенациональной патриотической идеи «Мәңгілік Ел» (трудолюбие, честность, культ учености и образования) под эгидой 25-летия Независимости РК
информация в АП
МОН, МКС, САНК, акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
к 10 июля 2016 года
21.
Подготовить серию аналитических публикаций в республиканских печатных СМИ о ключевых составляющих формирования Нации Единого Будущего как основ успешного развития страны
аналитические статьи;
информация в АП
КИСИ, РОО «Конгресс политологов» (по согласованию), ЦГО, акиматы гг. Астаны, Алматы и областей, МИР - размещение
с ноября 2015 года, далее - ежеквартально (к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом)
22.
Организовать продвижение персональных историй успеха «Казахстанцы - успешная нация» в виде серии газетных публикаций, телесюжетов, постов в социальных сетях
материалы СМИ;
информация в АП
МИР, РГУ «Қоғамдық келісім» (по согласованию), акиматы гг. Астаны, Алматы и областей
с ноября 2015 года, далее - ежеквартально (к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом)
23.
Организовать продвижение концептуальных основ Нации Единого Будущего в социальных сетях и на популярных Интернет-ресурсах
интернет-форумы, группы;
информация в АП
МИР, СЦК, РГУ «Қоғамдық келісім» (по согласованию)
с ноября 2015 года, далее - ежеквартально (к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом)
24.
Разместить и поддерживать в актуальном состоянии статьи в «Wikipedia» на темы: «Нация Единого Будущего», «Пять институциональных реформ», «Мәңгілік Ел» на казахском, английском и русском языках
информация в АП
МИР - разработка сетевого графика наполнения, МОН, МКС, МИД, ВС, МВД, РГУ «Қогамдық келісім» (по согласованию) - наполнение

2015 жылғы 20 желтоқсанға
25.
ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай «Қазақстанның жиырма бес кереметі» «Двадцать пять чудес Казахстана» (бірегей ғимараттар, мәдениет және археология ескерткіштері, табиғат, көрнекті қайраткерлер, өнертабыстар) интернет-конкурсын ұйымдастыру
ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, МСМ, «Қоғамдық келісім», ОКҚ (келісім бойынша, РММ
2016 жылғы 20 сәуірге, 20 желтоқсанға
26.
«Қазақстандықтар - Болашағы Біртұтас Ел» тақырыбында медиаөнім сериясын әзірлеу, оны әлеуметтік желілерде ілгерілетуді қамтамасыз ету
мотиваторлар, интернет- роликтер, ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, МСМ, «Қоғамдық келісім», ОКҚ (келісім бойынша), РММ
2015 жылғы 16 қарашадан бастап; бұдан әрі - тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-іне)
27.
«Мәңгілік Ел» Жалпыұлттық патриоттық идеясының біріктіруші рөлі мен құндылықтарын ілгерілету мен танымал ету бойынша интернет-қауымдастықтар құру мен ілгерілетуді ұйымдастыру
ПӘ-ге ақпарат
ИДМ, БҒМ, «Қоғамдық келісім» РММ, ОКҚ (келісім бойынша), МСМ
2015 жылғы 16 қарашадан бастап; бұдан әрі - тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-іне)
28.
Науқанның барысы туралы арнайы бейне- және фоторепортаждар шығуын ұйымдастыру («bnews.kz», «baq.kz», «el.kz», «strategy2050.kz» және басқа ақпараттық агенттіктер)
ПӘ-ге ақпарат
ИДМ
2015 жылғы 16 қарашадан бастап; бұдан әрі - тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-іне)
Ескертпе: Аббревиатураларды ашып жазу:
ПӘ - Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
ЖС - Қазақстан Республикасының Жоғары Соты
ҚСЗИ - Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Қазақстандық стратегиялық зерттеулер институты
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ДСӘДМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
СІМ - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ИДМ - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
МСМ - Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ҮЕҰ - үкіметтік емес ұйымдар
ҚХАХ - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығы
БАҚ - бұқаралық ақпарат құралдары
ОКҚ - Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Орталық коммуникациялар қызметі
ОМО - орталық мемлекеттік органдар
ТжКББ - техникалық және кәсіби білім беру
РҚБ - республикалық қоғамдық бірлестік
РММ - республикалық мемлекеттік мекеме

к 20 декабря 2015 года
25.
Организовать Интернет-конкурс «Қазақстанның жиырма бес кереметі» «Двадцать пять чудес Казахстана» (уникальные сооружения, памятники культуры и археологии, природа, выдающиеся личности, изобретения), приуроченный к 25-летию Независимости РК
информация в АП
МИР, МКС, РГУ «Қогамдық келісім», СЦК (по согласованию)
к 20 апреля и 20 декабря 2016 года
26.
Подготовить серию медиапродукции «Казахстанцы - Нация Единого Будущего», обеспечить ее продвижение в социальных сетях
мотиваторы, интернет-ролики;
информация в АП
МИР, МКС, РГУ «Қоғамдық келісім», СЦК (по согласованию)
с 16 ноября 2015 года, далее - ежеквартально (к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом)
27.
Организовать создание и продвижение Интернет-сообществ по продвижению и популяризации объединяющей роли Общенациональной патриотической идеи «Мәңгілік Ел» и ее ценностей
информация в АП
МИР, МОН, РГУ «Қоғамдық келісім», СЦК (по согласованию), МКС
с 16 ноября 2015 года, далее - ежеквартально (к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом)
28.
Организовать выход специальных видео- и фоторепортажей о ходе Кампании (информагентства «bnews.kz», «baq.kz», «el.kz», «strategy2050.kz» и др.)
информация в АП
МИР
с 16 ноября 2015 года, далее - ежеквартально (к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом)
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АП     - Администрация Президента Республики Казахстан
ВС     - Верховный Суд Республики Казахстан
КИСИ   - Казахстанский институт стратегических исследований при
Президенте Республики Казахстан
МВД    - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗСР   - Министерство здравоохранения и социального развития
Республики Казахстан
МИД    - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИР    - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МКС    - Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МНЭ    - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МОН    - Министерство образования и науки Республики Казахстан
НПО    - неправительственные организации
РГУ    - республиканское государственное учреждение
РОО    - республиканское общественное объединение
САНК   - Секретариат Ассамблеи народа Казахстана Администрации
Президента Республики Казахстан
СМИ    - средства массовой информации
СЦК    - Служба центральных коммуникаций при Президенте Республики
Казахстан
ТиПО   - техническое и профессиональное образование
ЦГО    - центральные государственные органы