"Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің жанындағы Сот төрелігі академиясының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесі Төрағасының 2024 жылғы 5 қарашадағы № 1-8/54 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сот Кеңесі Төрағасының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 10-9/15 өкімі.
1. "Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің жанындағы Сот төрелігі академиясының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесі Төрағасының 2024 жылғы 5 қарашадағы № 1-8/54 өкіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілен Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің жанындағы Сот төрелігі академиясының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімде:
В1 - жол келесі редакцияда жазылсын:
"
В1
1
Профессор, бас ғылыми қызметкер
2
Доцент, жетекші ғылыми қызметкер, бас сарапшы: бағдарламалар координаторы, зерттеу және халықаралық жобалар координаторы
3
Аға ғылыми қызметкер
4
Ғылыми қызметкер
5
Кіші ғылыми қызметкер
".
2. Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесі аппаратының Сот оқуы және біліктілік емтиханын ұйымдастыру бөлімі осы өкімнің Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы өкім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Жоғары Сот Кеңесінің
Төрағасы
Д. Малахов

О внесении изменения в распоряжение Председателя Высшего Судебного Совета Республики Казахстан от 5 ноября 2024 года №1-8/54 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих Академии правосудия при Высшем Судебном Совете Республики Казахстан"
Распоряжение Председателя Высшего Судебного Совета Республики Казахстан от 18 марта 2025 года № 10-9/15
1. Внести в распоряжение Председателя Высшего Судебного Совета Республики Казахстан от 5 ноября 2024 года №1-8/54 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих Академии правосудия при Высшем Судебном Совете Республики Казахстан" следующее изменение:
в Реестре должностей гражданских служащих Академии правосудия при Высшем Судебном Совете Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку В1 изложить в следующей редакции:
"
В1
1
Профессор, главный научный сотрудник
2
Доцент, ведущий научный сотрудник, главный эксперт: координатор программ, координатор исследовательских и международных проектов
3
Старший научный сотрудник
4
Научный сотрудник
5
Младший научный сотрудник
".
2. Отделу судебного образования и организации квалификационного экзамена Аппарата Высшего Судебного Совета Республики Казахстан обеспечить размещение настоящего распоряжения на интернет-ресурсе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель
Высшего Судебного Совета
Республики Казахстан
Д. Малахов