2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 Қаулысы (үзінді). ҚР Үкіметінің N 1224 Қаулысының 1-тармағының 16) тармақшасы - алынып тасталды.№
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Мыналардың:
16)  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (ҚР Үкіметінің  2007.12.12  N 1224  Қаулысының 1-тармағының 15) тармақшасын қараңыз)
сәйкес Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
204-ҚОСЫМША
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Стратегиялық, орта мерзімді экономикалық және
бюджеттік жоспарлау саласындағы уәкілетті органның
қызметін қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
205-ҚОСЫМША
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Мемлекеттік жоспарлау саласында ақпараттық жүйені жаңғырту"
деген 003 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
206-ҚОСЫМША
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың
(бағдарламалардың) техникалық-экономикалық
негіздемелерін әзірлеу және сараптау"
деген 004 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
207-ҚОСЫМША
(құпия)
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
208-ҚОСЫМША
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Концессиялық жобаларды бағалау және сараптау"
деген 006 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
209-ҚОСЫМША
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Экономика саласындағы қолданбалы зерттеулер"
деген 007 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
210-ҚОСЫМША
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін
қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтинг
агенттіктерімен өзара іс-қимыл жасау"
деген 010 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
211-ҚОСЫМША
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Әлеуметтік-экономикалық даму саласындағы зерттеулер"
деген 011 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
212-ҚОСЫМША
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Мемлекеттік басқаруының көкейтесті мәселелерін зерделеу"
деген 020 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
213-ҚОСЫМША
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Экономика саласындағы басшы қызметкерлер мен
менеджерлердің біліктілігін арттыру"
деген 042 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  16) тармақшасын  қараңыз).

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год (Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 (выписка). Подпункт 16) пункта 1 постановления Правительства РК N 1224 - исключен.№
В соответствии с  Бюджетным Кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2008 год:
16)  (исключен - постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см. подпункт 16) пункта 1 постановления Правительства РК от 12.12.2007  N 1224 ).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 204
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
220  Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области
стратегического, среднесрочного экономического и
бюджетного планирования"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 16)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 205
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
220  Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Модернизация информационных систем
в сфере государственного планирования"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 16)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 206
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
220  Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 16)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 208
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
220  Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
006 "Оценка и экспертиза концессионных проектов"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 16)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 209
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
220  Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
007 "Прикладные исследования в сфере экономики"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 16)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 210
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
220  Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
010 "Взаимодействие с международными рейтинговыми
агентствами по вопросам пересмотра суверенного
кредитного рейтинга Республики Казахстан"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 16)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 211
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
220  Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
011 "Исследования в сфере социально-экономического развития"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 16)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 212
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
220  Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
020 "Изучение актуальных проблем государственного управления"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 16)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 213
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
220  Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
042 "Повышение квалификации руководящих работников и
менеджеров в сфере экономики"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 16)   пункта 1).