"Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" Қамысты аудандық әкімдігінің қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 278 қаулысы
"Жергілікті атқару органдармен әлеуметтік қорғау саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің стандартарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 07 сәуірдегі № 394 қаулысына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЫЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылғы 05 мамырдағы Қамысты ауданы Әділет басқармасында 9-11-117 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 06 мамырда № 18 "Новый путь - Бозторғай" аудандық газетінде жарияланған "Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2011 жылғы 04 мамырдағы № 117 Қамысты ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп есептелсін.
Аудан әкімі Б. Өтеулин

Об утрате силы постановления акимата Камыстинского района "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 12 сентября 2011 года № 278
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" от 7 апреля 2011 года № 394 акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Считать утратившим силу постановление акимата Камыстинского района от 4 мая 2011 года № 117 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан", зарегистрированного в Управлении юстиции Камыстинского района за № 9-11-117 от 5 мая 2011 года, опубликованного в районной газете "Новый путь – Бозторгай" № 18 от 6 мая 2011 года.
Аким района Б. Утеулин