"Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Қапшағай қаласы әкімінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 03-3 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 10-13 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңының 21-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдын 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 37 – бабының 8 – тармағына сәйкес, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласы әкімінің 2014 жылы 20 наурыздағы ""Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 28 наурызда N 2640 болып енгізіліп, "Нұрлы Өлке" газетінің 2014 жылдың 12 сәуірдегі N 15(268) санында жарияланған) N 03-3 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ескендир Ақынович Сергибаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі С. Кикимов

О признании утратившим силу решения акима города Капшагай от 20 марта 2014 года № 03-3 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай
Решение акима города Капшагай Алматинской области от 9 октября 2014 года № 10-13
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 "О нормативных правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Капшагай РЕШИЛ:
1. Считать утратившим силу решение акима города Капшагай от 20 мая 2014 года № 03-3 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай" (зарегистрированный в Реестре нормативных правовых актов 28 марта 2014 года N 2640, опубликованный в газете “Нұрлы Өлке” N 15 (268) от 12 апреля 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Сергибаева Ескендира Акыновича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Аким города С. Кикимов