Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қарашадағы № 1025 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 434 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2014 жылғы 12 науырызындағы № 02-17-567 ұсынысы негізінде, Ақтау қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қарашадағы № 1025 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылы 7 желтоқсанындағы № 2169 тіркелген, 2012 жылғы 15 желтоқсанында № 209-2011 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімі орынбасары Р. Елтизаровке жүктелсін.
Қала әкімі Е. Жаңбыршин

О признании утратившим силу постановления акимата города Актау от 9 ноября 2012 года № 1025 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 2 апреля 2014 года № 434
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управления и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 12 марта 2014 года № 02-17-567, акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 9 ноября 2012 года № 1025 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 декабря 2012 года за № 2169, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 15 декабря 2012 года за № 205-206) считать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Елтизарова Р.
Аким города Е. Жанбыршин