«Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің «Б» корпусы әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2014 жылғы 20 акпандағы № 52-о және «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің «Б» корпусының әкімшілік мемлекеттік лауазымдарының санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 107-ж бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 148 бұйрығы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-1 бабының 1-тармағына және 29-1 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің «Б» корпусы әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2014 жылғы 20 ақпандағы № 52-ө (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9171, 2014 жылғы 25 ақпанда № 78164 «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің «Б» корпусының әкімшілік мемлекеттік лауазымдарының санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Казахстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 107-ж (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9341, 2014 жылғы 30 сәуірде № 79489 «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Казахстан Республикасы Энергетика министрлігінің Персоналды дамыту басқармасы осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық кол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                            В. Школьник
Қолдары:_______________________________________________________
_______________________________________________________

О признании утратившими силу приказов Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 20 февраля 2014 года № 52-о "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан» и Министра нефти и газа Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 107-ж "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" Министерства нефти и газа Республики Казахстан"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 3 ноября 2014 года № 148-ж
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и статьей 29-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 20 февраля 2014 года № 52-ө «Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса «Б» Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9171, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 25 февраля 2014 года № 78164);
2) приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 107-ж «Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса «Б» Министерства нефти и газа Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9341, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 30 апреля 2014 года № 79489).
2. Управлению развития персонала Министерства энергетики Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                         В. Школьник