2012 жылғы 2 ақпандағы № 13 "Батыс Қазақстан облысы бойынша коммуналдық мүлікті сенімгерлікпен басқаруға беру қағидасын бекіту туралы" Батыс Қазақстан облысы әкімдігі қаулысының күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 48 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып және "Мемлекеттік мүлікті сенімгерлік басқаруға беру қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 4 ақпандағы №46 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылғы 2 ақпандағы №13 "Батыс Қазақстан облысы бойынша коммуналдық мүлікті сенімгерлікпен басқаруға беру қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3077 тіркелген, 2012 жылғы 5 сәуірдегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С.Ж.Шапкеновке жүктелсін.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О признании утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 2 февраля 2012 года № 13 "Об утверждении Правил передачи коммунального имущества в доверительное управление по Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 апреля 2014 года № 48
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О нормативных правовых актах" и в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года №46 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества в доверительное управление" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 2 февраля 2012 года №13 "Об утверждении Правил передачи коммунального имущества в доверительное управление по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3077, опубликованное 5 апреля 2012 в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Шапкенова С.Ж.
Аким области Н.Ногаев