"Ақмола облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын белгілеу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-7 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Ақмола облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын белгілеу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-8 (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3981 болып тіркелген, 2014 жылдың 6 ақпанында «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрайымы                                   Е.Мащинская
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Д.Нұрмолдин

О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил общего водопользования в Акмолинской области" от 13 декабря 2013 года № 5С-20-8
Решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-7
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата «Об утверждении Правил общего водопользования в Акмолинской области» от 13 декабря 2013 года № 5С-20-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3981, опубликовано 6 февраля 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда»).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Е.Мащинская
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Д.Нурмулдин