Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № А-13/622 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ А-13/622 қаулысына қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. «Залалды әлеуметтік-маңызды бағдарларды қаражаттандыру бойынша комиссия құрамын құру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 шілдедегі № А-6/297 қаулысы.
2. «Залалды әлеуметтік-маңызды бағдарларды қаражаттандыру бойынша комиссия құрамын құру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 шілдедегі № А-6/297 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № А-11/567 қаулысы.
3. «Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің кұнын субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № А-3/81 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4110 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 29 мамырда жарияланған).
4. «Залалды әлеуметтік-маңызды бағдарларды қаражаттандыру бойынша комиссия құрамын құру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 шілдедегі № А-6/297 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 шілдедегі № А-6/297 қаулысы.
5. «Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № А-3/73 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № А-8/421 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4407 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 1 қарашада жарияланған).
6. «Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтің құнын субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № А-3/81 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4555 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2015 жылғы 22 қаңтарда жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 29 декабря 2015 года № А-13/622
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области вводится в действие со дня подписания.
Аким области                               С.Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 29 декабря 2015
года № А-13/622
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области «О создании комиссии по субсидированию убыточных социально – значимых маршрутов» от 16 июля 2013 года № А-6/297.
2. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 16 июля 2013 года № А-6/297 «О комиссии по субсидированию убыточных социально – значимых маршрутов» от 20 декабря 2013 года № А-11/567.
3. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги «Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям» от 12 марта 2014 года № А-3/81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4110, опубликовано 29 мая 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда»).
4. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 16 июля 2013 года № А-6/297 «О комиссии по субсидированию убыточных социально – значимых маршрутов» от 11 июля 2014 года № А-6/297.
5. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 5 марта 2014 года № А-3/73 «Об утверждении регламента государственной услуги» от 4 сентября 2014 года № А-8/421 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4407, опубликовано 1 ноября 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда»).
6. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 12 марта 2014 года № А-3/81 «Об утверждении регламента государственной услуги «Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям» от 28 ноября 2014 года № А-11/577 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4555, опубликовано 22 января 2015 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда»).

7. «Мақта саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № А-3/80 қаулысына толықтырулар енгізу туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № А-11/597 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4596 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі 2015 жылғы 2 ақпанда жарияланған).
8. «Залалды әлеуметтік-маңызды бағдарларды қаражаттандыру бойынша комиссия құрамын құру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 шілдедегі № А-6/297 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № А-12/610 қаулысы.
9. «Залалды әлеуметтік-маңызды бағдарларды қаражаттандыру бойынша комиссия құрамын құру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 шілдедегі № А-6/297 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № А-3/77 қаулысы.

7. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 12 марта 2014 года № А-3/80 «Об утверждении регламента государственной услуги в хлопковой отрасли» от 11 декабря 2014 года № А-11/597 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4596, опубликовано 2 февраля 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
8. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 16 июля 2013 года № А-6/297 «О комиссии по субсидированию убыточных социально – значимых маршрутов» от 19 декабря 2014 года № А-12/610.
9. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 16 июля 2013 года № А-6/297 «О комиссии по субсидированию убыточных социально – значимых маршрутов» от 24 февраля 2015 года № А-3/77.