Астрахан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 294 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалға беру (жалға алу) кезіндежалгерлік ақы мөлшерлемесінесептеу Қағидасын бекіту туралы"қаулысының күші жойылды депесептеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 94 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы ұлттық экономика Министрлігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 212 "Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалға беру (жалға алу) Қағидасын бекіту туралы" Бұйрығына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әділет Департаментінде 2014 жылғы 2 қазандағы №4379 тіркелген, Астрахан ауданы әкімдігінің "Аудандық коммуналдық мүліктімүліктік жалға беру (жалға алу) кезінде жалгерлік ақы мөлшерлемесін есептеу Қағидасын бекіту туралы"2014 жылғы 2 қыркүйектегі №294 қаулысының күші жойылды деп есептелсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов

О признании утратившим силу постановления акимата Астраханского района от 2 сентября 2014 года № 294 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 23 апреля 2015 года № 94
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Приказом Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 212 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду), акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Астраханского района "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" от 2 сентября 2014 года № 294, зарегистрированного Департаментом юстиции Акмолинской области от 2 октября 2014 года № 4379.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов