Зеренді ауданының "Сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 676 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № А-1/434 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданының"Сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 676 қаулысының күші жойылған деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4537 болып тіркелген, "Зерделі Зеренді", "Зерен" газеттерінде 2015 жылдың 9 қаңтарында жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданы
әкімінің міндетін атқарушы
Ж.Қалабаев

О признании утратившим силу постановление акимата Зерендинского района от 27 ноября 2014 года № 676 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства" Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 29 июля 2015 года № А-1/434
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зерендинского района от 27 ноября 2014 года № 676 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства" Зерендинского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4537, опубликовано 9 января 2015 года в газетах "Зерделі Зеренді", "Зерен").
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима Зерендинского района
Ж.Калабаев