"Уақытша ұстау изоляторларында қамауда ұсталатын сезіктілер мен айыпталушылар арасында туберкулезді анықтау және оларды айдап алып жүру жөніндегі тәртіпті бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 1 маусымдағы № 384, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2002 жылғы 30 сәуірдегі № 439 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 665 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 659 бірлескен бұйрығы.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 21-1-бабының 1-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Уақытша ұстау изоляторларында қамауда ұсталатын сезіктілер мен айыпталушылар арасында туберкулезді анықтау және оларды айдап алып жүру жөніндегі тәртіпті бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 1 маусымдағы № 384, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2002 жылғы 30 сәуірдегі № 439 бірлескен бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 12 маусымда № 1877 болып тіркелген және "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2002 жылы № 33, 669-құжат болып жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі белгіленген тәртіппен бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын және оны ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
Т. Дүйсенова
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
Қ. Қасымов

О признании утратившим силу совместного приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 июня 2002 года № 384, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 апреля 2002 года № 439 "Об утверждении Правил по выявлению туберкулеза среди подозреваемых и обвиняемых, содержащихся под стражей в изоляторах временного содержания, и их конвоирования"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 августа 2015 года № 665 и Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 659
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 июня 2002 года № 384 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 апреля 2002 года № 439 "Об утверждении Правил по выявлению туберкулеза среди подозреваемых и обвиняемых, содержащихся под стражей в изоляторах временного содержания, и их конвоирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 12 июня 2002 года № 1877 и опубликован в Бюллетени нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан в 2002 году, № 33, статья 669).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр здравоохранения Министр внутренних дел
и социального развития Республики Казахстан
Республики Казахстан
______________Т. Дуйсенова ___________К. Касымов