Алға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 119 "2015 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысын күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 520 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 119 "2015 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (Нормативтік – құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 4289 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 сәуіріндегі "Жұлдыз-Звезда" газетінде №14 санында жарияланған) қаулысының күші жойылсын деп танылсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.А. Джалгаспаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Абдуллин

Об утрате силы постановления акимата Алгинского района от 27 марта 2015 года № 119 "О призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2015 года"
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 29 декабря 2015 года № 520
В соответствии со статями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алгинского района от 27 марта 2015 года за № 119 "О призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре – декабре 2015 года" (в государственном реестре НПА зарегистрирован за № 4289 от 07 апреля 2015 года, опубликован в газете "Жулдыз-Звезда" за № 14 от 14 апреля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Джалгаспаева М.А.
Аким района Абдуллин М.Е.