Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 тамыздағы "Алматы облысының аумағын абаттандыру Ережелерін бекіту туралы" №21-136 шешімінің күшін жойылды деп тану туралы.
Алматы облысы мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 49-283 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына, сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 тамыздағы "Алматы облысының аумағын абаттандыру Ережелерін бекіту туралы" №21-136 шешімінің (2013 жылғы 19 қыркүйекте Алматы облыстық әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2449 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 05 қазандағы № 113 "Жетісу" және 2013 жылғы 05 қазандағы № 113 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Т.Жапарқұл
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Е.Келемсеиіт

О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата №21-136 от 09 августа 2013 года "Об утверждении Правил благоустройства территории Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 29 октября 2015 года № 49-283
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата №21-136 от 09 августа 2013 года "Об утверждении Правил благоустройства территории Алматинской области" (зарегистрированное Департаментом юстиции Алматинской области в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2013 года N2449, опубликованное в газетах "Жетысу" от 05 октября 2013 года № 113 и "Огни Алатау" от 05 октября 2013 года № 113).
Председатель сессии
областного маслихата Т.Жапаркул
Секретарь
областного маслихата Е.Келемсеит