Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 38-4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихаттың 23.12.2013 жылғы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №26-3 (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2552 нөмірімен енгізілген, 2014 жылдың 25 қаңтардағы аудандық №4 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі, "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоксаныңдағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", 10.02.2014 жылғы №27-3 (2014 жылғы 18 ақпандағы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2581 нөмірімен енгізілген, 2014 жылдың 1 наурызындағы аудандық №9 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі, "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", 04.04.2014 жылғы №28-3 (2014 жылғы 14 сәуіріндегі нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2661 нөмірімен енгізілген, 2014 жылдың 12 сәуірдегі аудандық №15 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі, "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоксаныңдағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", 06.05.2014 жылғы №31-3 (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2719 нөмірімен енгізілген, 2014 жылдың 7 маусымдағы аудандық №24 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі, "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоксаныңдағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", 06.08.2014 жылғы №33-4 (2014 жылғы 14 тамыздағы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2819 нөмірімен енгізілген, 2014 жылдың 5 қыркүйектегі аудандық №37 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі, "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоксаныңдағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", 17.10.2014 жылғы №35-3 (2014 жылғы 24 қазандағы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2880 нөмірімен енгізілген, 2014 жылдың 29 қарашадағы аудандық №49 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі, "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоксаныңдағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", 24.11.2014 жылғы, №36-4 (2014 жылғы 02 желтоқсандағы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2941 нөмірімен енгізілген, 2014 жылдың 24 желтоқсандағы аудандық №52 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешімдерінің күштері жойылсын.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 38-ші сессиясының төрағасы Е. Шұқанов
Аудандық мәслихат
хатшысы Е. Қалиев

О признании утратившим силу решений районного маслихата
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 16 января 2015 года № 38-4
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 годы № 2552, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 25 января 2014 года № 4), решение Карасайского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 27-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2014 года № 2581, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 01 марта 2014 года № 9), решение Карасайского районного маслихата от 04 апреля 2014 года № 28-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2661, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 12 апреля 2014 года № 15), решение Карасайского районного маслихата от 06 мая 2014 года № 31-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года №2719, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 07 июня 2014 года № 24), решение Карасайского районного маслихата от 06 августа 2014 года № 33-4 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 августа 2014 года № 2819, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 05 сентября 2014 года № 37), решение Карасайского районного маслихата от 17 октября 2014 года №35-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 октября 2014 года №2880, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 29 ноября 2014 года № 49), решение Карасайского районного маслихата от 24 ноября 2014 года №36-4 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраци нормативных правовых актов от 02 декабря 2014 года №2941, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 24 декабря 2014 года № 52).
Председатель внеочередной
38-ой сессии районного маслихата Е. Шуканов
Секретарь районного
маслихата Е. Калиев