"Кедендік бақылау техникалық құралдарының тізбесін және қолдану қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 90 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының 2015 жылғы 12 қарашадағы № 704 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Кедендік бақылау техникалық құралдарының тізбесін және қолдану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 90 бұйрығының күші жойылсын (Нормативтік-құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10092 тіркелген және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 28 қаңтарда, «Егемен Қазақстан» газетінде 2015 жылғы 25 маусымда № 118 жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Кедендік бақылау департаменті (Е.Қ.Төлегенов) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауын және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің интернет-ресурстарына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Төраға                                      Д. Ерғожин

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 90 "Об утверждении Перечня и Правил применения технических средств таможенного контроля"
Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года № 704
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 90 «Об утверждении Перечня и Правил применения технических средств таможенного контроля» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 10092, опубликованный в Информационно-правовой системе «Әділет» 28 января 2015 года, газете «Казахстанская правда» от 25 июня 2015 года № 118).
2. Департаменту таможенного контроля Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тулегенов Е.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель                               Д. Ергожин