Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 8 қазандағы № 3-2/905 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгілінген тәртіппен:
1) осы бұйрық көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдануын;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы                          С. Омаров
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 8 қазандағы
№ 3-2/905 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің күші
жойылды деп танылған кейбір бұйрықтарының
тізбесі
1. «Субсидиялауға жататын бағыттарға және өңірлер бөлінісінде жыл сайынғы субсидиялар көлемін ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 3-1/55 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8342 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қаңтарда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2 «Жыл сайын субсидиялауға жататын әрбір бағытқа арналған және өңірлердің бөлінісіндегі субсидиялар көлемі ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 3-1/56 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8351 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. «Жыл сайын субсидиялауға жататын әрбір бағытқа арналған және өңірлердің бөлінісіндегі субсидиялар көлемі ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2013 жылғы 14 ақпандағы № 3-1/56 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 19 қыркүйектегі № 3-1/433 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8771 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 4 (28228) санында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 октября 2015 года № 3-2/905
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан                       С. Омаров
Приложение
к приказу исполняющего обязанности Министра
сельского хозяйства Республики Казахстан
от 8 октября 2015 года № 3-2/905
Перечень
некоторых приказов Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
1. Приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 3-1/55 «Об утверждении ежегодных объемов субсидий на направления, подлежащие субсидированию, и в разрезе регионов в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на текущий финансовый год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8342).
2. Приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 3-1/56 «Об утверждении ежегодных объемов субсидий на направления, подлежащие субсидированию, и в разрезе регионов в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на текущий финансовый год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8351).
3. Приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 сентября 2013 года № 3-1/433 «О внесении изменений и дополнения в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 3-1/56 «Об утверждении ежегодных объемов субсидий на направления, подлежащие субсидированию, и в разрезе регионов в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на текущий финансовый год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8771, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 9 января 2014 г. № 4 (27625)).

4. «Субсидиялауға жататын бағыттарға және өңірлер бөлінісінде жыл сайынғы субсидиялар көлемін ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2013 жылғы 14 ақпандағы № 3-1/55 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 19 қыркүйектегі № 3-1/434 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8773 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 1 қыркүйектегі № 4 (28228) санында жарияланған).
5. «Жыл сайын субсидиялауға жататын әрбір бағытқа арналған және өңірлердің бөлінісіндегі субсидиялар көлемі ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2013 жылғы 14 ақпандағы № 3-1/56 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 3-1/625 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8954 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 1 ақпандағы № 22 (28246) санында жарияланған)
6. «Субсидиялауға жататын бағыттарға және өңірлер бөлінісінде жыл сайынғы субсидиялар көлемін ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2013 жылғы 14 ақпандағы № 3-1/55 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 3-1/626 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8955 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 1 ақпандағы № 22 (28246) санында жарияланған).
7. «Жыл сайын субсидиялауға жататын әрбір бағытқа арналған және өңірлердің бөлінісіндегі субсидиялар көлемі ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2013 жылғы 14 ақпандағы № 3-1/56 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 3-1/646 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8960 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 38 (28262) санында жарияланған).
8. «Субсидиялауға жататын бағыттарға және өңірлер бөлінісінде жыл сайынғы субсидиялар көлемін ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2013 жылғы 14 ақпандағы № 3-1/55 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 3-1/647 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8961 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 38 (28262) санында жарияланған).

4. Приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 сентября 2013 года № 3-1/434 «О внесении изменения в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 3-1/55 «Об утверждении ежегодных объемов субсидий на направления, подлежащие субсидированию, и в разрезе регионов в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на текущий финансовый год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8773, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 9 января 2014 года № 4 (27625)).
5. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 3-1/625 «О внесении изменений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 3-1/56 «Об утверждении ежегодных объемов субсидий на направления, подлежащие субсидированию, и в разрезе регионов в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на текущий финансовый год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8954, опубликованный в газете «Казахстанская правда» № 22 (27643)).
6. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 3-1/626 «О внесении изменения в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 3-1/55 «Об утверждении ежегодных объемов субсидий на направления, подлежащие субсидированию, и в разрезе регионов в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на текущий финансовый год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8955, опубликованный в газете «Казахстанская правда» № 22 (27643)).
7. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 декабря 2013 года № 3-1/646 «О внесении изменений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 3-1/56 «Об утверждении ежегодных объемов субсидий на направления, подлежащие субсидированию, и в разрезе регионов в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на текущий финансовый год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8960, опубликованный в газете «Казахстанская правда» № 38 (27659).
8. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 декабря 2013 года № 3-1/647 «О внесении изменения в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 февраля 2013 года № 3-1/55 «Об утверждении ежегодных объемов субсидий на направления, подлежащие субсидированию, и в разрезе регионов в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на текущий финансовый год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8961, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 25 февраля 2014 года № 38 (27659)).