"Жануарлар мен адам денсаулығына қауіп төндіретін жануарлар, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттардың міндетті түрде алыну мен жойылу Актілер формасын бекіту туралы" Қазақстан Реcпубликасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 11 маусымдағы № 328 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 7-1/329 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жануарлар мен адам денсаулығына қауіп төндіретін жануарлар, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттардың міндетті түрде алыну мен жойылу Актілер формасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 11 маусымдағы № 328 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2395 болып тіркелген, «Официальная газета» газетінің 2003 жылғы 19 шілдедегі № 29 (134) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринария және тамақ қауіпсіздігі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық көшірмесінің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдануын;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 328 "Об утверждении форм Актов об изъятии и уничтожении животных, продуктов и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 апреля 2015 года № 7-1/329
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 328 «Об утверждении форм Актов об изъятии и уничтожении животных, продуктов и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2395, опубликованный в газете «Официальная газета» от 19 июля 2003 года № 29 (134)).
2. Департаменту ветеринарной и пищевой безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков