"Жануарлар дүниесі oбъeктілерін, олардың бөліктері мен дериваттарын пайдалануға шектеу мен тыйым салуды енгізу, оларды пайдалану орындары мен мерзімдерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 18-04/323 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 18-3/852 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 2-4 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1 бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жануарлар дүниесі объектілерін, олардың бөліктері мен дериваттарын пайдалануға шектеу мен тыйым салуды енгізу, оларды пайдалану орындары мен мерзімдерін белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 18-04/323 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10750 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 20 сәуірінде ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықтың кәшірмесін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастaп күшіне енеді.
Министр                                           А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 18-04/323 "О введении ограничении и запретов на пользование объектами животного мира, их частей и дериватов, установлении мест и сроков их пользования"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 сентября 2015 года № 18-3/852
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 18-04/323 «О введении ограничений и запретов на пользование объектами животного мира, их частей и дериватов, установлении мест и сроков их пользования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10750, опубликованный 20 апреля 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
3) направление в течение десяти календарных дней копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков