"Қазақстан Республикасында арнайы су пайдалануға рұқсат беруге арналған өтініште көрсетілетін мәліметтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 14-1/113 бұйрығына (өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 14-1/504 бұйрығының күші жойылды ден тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 19-1/940 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасында арнайы су пайдалануға рұқсат беруге арналған өтініште көрсетілетін мәліметтерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 14-1/113 бұйрығына әзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 6 қыркүйектегі № 14-1/504 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7201 тіркелген, 2011 жылғы 27 қазандағы «Егемен Қазақстан» газетінің № 517 (26909) санында жарияланған) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                         А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 сентября 2011 года № 14-1/504 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 14-1/113 "Об утверждении сведений, указываемых в заявлении на выдачу разрешения на специальное водопользование в Республики Казахстан"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 октября 2015 года № 19-1/940
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 сентября 2011 года № 14-1/504 «О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 14-1/113 «Об утверждении сведений, указываемых в заявлении на выдачу разрешения на специальное водопользование в Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7201, опубликован 27 октября 2011 года под № 342-343 (26733-26734) в газете «Казахстанская правда»).
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков