Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 197 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2005 жылғы 31 наурыздағы №94 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1612 болып тіркелген, 2005 жылдың 28 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған);
2) "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2005 жылғы 31 наурыздағы № 94 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 қарашадағы №390 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1736 болып тіркелген, 2009 жылдың 31 желтоқсанында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актілердің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 17 августа 2015 года № 197
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2005 года №94 "О продаже периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического содержания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1612, опубликовано 28 мая 2005 года в газете "Знамя труда");
2) постановление акимата Жамбылской области от 25 ноября 2009 года №390 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2005 года № 94 "О продаже периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического содержания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1736, опубликовано 31 декабря 2009 года в газете "Знамя труда").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление внутренней политики акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившими силу нормативных правовых актов, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е. Манжуова.
Аким области К. Көкрекбаев