Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 251 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актілердің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Манжуовқа жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 22 қазандағы
№ 251 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Білім саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 55 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1914 болып тіркелген, 2013 жылдың 4 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
2. "Білім саласындағы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 56 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1931 болып тіркелген, 2013 жылдың 18 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
3. "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 175 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2282 болып тіркелген, 2013 жылдың 2 тамызында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
4. "Мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылдың 29 тамызында № 2304 болып тіркелген, 2013 жылдың 9 қыркүйегінде "Ақ жол" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 22 октября 2015 года № 251
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившими силу нормативных правовых актов, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е. Манжуова.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 22 октября 2015 года № 251
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
1. Постановление акимата Жамбылской области от 4 марта 2013 года № 55 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1914, опубликовано 4 мая 2013 года в газете "Знамя труда").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 4 марта 2013 года № 56 "Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1931, опубликовано 18 мая 2013 года в газете "Знамя труда").
3. Постановление акимата Жамбылской области от 19 июня 2014 года № 175 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного и среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2282, опубликовано 2 августа 2013 года в газете "Знамя труда").
4. Постановление акимата Жамбылской области от 16 июля 2014 года № 199 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного и среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2304, опубликовано 9 сентября 2013 года в газете "Знамя труда").