"Жамбыл облысының су объектілерінде ортақ су пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы №16-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 41-5 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-2 тармағына және "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 05 шілдедегі Кодексіне сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысының су объектілерінде ортақ су пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы №16-4 шешімінің (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2016 болып тіркелген, 2013 жылғы 3 қазанында "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1 тармағында көрсетілген нормативтік-құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
О. Телеуов Б. Қарашолақов

О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 23 августа 2013 года №16-4 "Об утверждении правил общего водопользования на водных объектах Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 16 ноября 2015 года № 41-5
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Кодекса Республики Казахстан от 05 июля 2014 года "Об административных правонарушениях" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 23 августа 2013 года №16-4 "Об утверждении правил общего водопользования на водных объектах Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2016, опубликовано 3 октября 2013 года в газете "Знамя труда").
2. В установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта, указанного в пункте 1 настоящего решения.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
О.Телеуов Б.Карашолаков