"Коммуналдық мүлікті жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 658 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 365 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 22-1/113-И хатына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық мүлікті жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 658 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 23 желтоқсанында № 2438 болып тіркелген, 2015 жылдың 10 қаңтарында № 6 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әзімхан Қилыбайұлы Қилыбаевқа жүктелсін.
3. "Байзақ ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулының 1 тармағында көрсетілген нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны туралы әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
Аудан әкімі М. Шүкеев

О признании утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 28 ноября 2014 года № 658 Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 365
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письмо № 22-1/113-И Министерства Национальной Экономики Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 28 ноября 2015 года № 658 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2438 от 23 декабря 2014 года, опубликовано 10 января 2015 года в газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" № 6).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Килыбаева Азимхана Килыбаевича.
3. Коммунальному государственному учреждению "Финансовый отдел акимата Байзакского района" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего постановления.
Аким района М. Шукеев