"Коммуналдық мүлікті жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 385 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 230 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Экономика Министрлігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы "Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру қағидаларын бекіту туралы" № 212 бұйрығына сәйкес Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық мүлікті жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 385 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2436 болып тіркелген, 2015 жылдың 1 қаңтарында № 1 (8869) "Шу өңірі" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Шу ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ержан Көрікбайұлы Өмірәлиевке жүктелсін.
Аудан әкімі Р. Дәулет

О признании утратившим силу постановления акимата Шуского района от 28 ноября 2014 года № 385 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества"
Постановление акимата Шуского района от 29 июня 2015 года № 230
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом № 212 Министерства Национальной Экономики Республики Казахстан "Об утверждении Правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду)" от 17 марта 2015 года акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Шуского района от 28 ноября 2014 года № 385 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2436, опубликовано 1 января 2015 года в газете "Шуская долина" № 1 (6436).
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов акимата Шуского района" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Умралиева Ержана Корикбаевича.
Аким района Р. Даулет