Аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 38-5 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жыл 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1. "Бір жолғы әлеуметтік көмек беру туралы" Шу аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 20 мамырдағы № 28-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2239 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 маусымдағы аудандық "Шу өңірі" № 51 газетінде жарияланған) шешімі;
2. "Шу ауданында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту бағдарламасының орындалу барысы туралы" Шу аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 9-2 шешімі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы Б. Саудабаев

О признании утратившихся силу некоторых решений районного маслихата
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 38-5
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлений Республики Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившися силу следующие решения маслихата:
1) Решение Шуского районного маслихата "О предоставлении единовременной социальной помощи" от 20 мая 2014 года № 28-9 (зарегистрировано в реестре нормативно-правовых актах за № 2239, опубликовано в районной газете "Шуская долина" от 18 июня 2014 года за № 51);
2) Решение Шуского районного маслихата "О ходе выполнения программы модернизации жилищно-коммунального хозяйства в Шуском районе" от 25 сентября 2012 года за № 9-2.
Председатель сессии,
секретарь маслихата Б. Саудабаев