"Қазақcтан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің таратылуға шектелген ақпараттарына рұқсат беру қапшаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 08-1-1-1/135 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1-2/599 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 21-1 бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің таратылуға шектелген ақпараттарына рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 08-1-1-1/135 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8439 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 126 (28065) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Мемлекеттік протокол қызметіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді;
2) осы бұйрықты мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі                               Е. Ыдырысов

О признании утратившим силу приказа Министра иностранных дел Республики Казахстан от 12 апреля 2013 года № 08-1-1-1/135 "Об утверждении Правил допуска к информации Министерства иностранных дел Республики Казахстан ограниченного распространения"
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 11-1-2/599
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 12 апреля 2013 года № 08-1-1-1/135 «Об утверждении Правил допуска к информации Министерства иностранных дел Республики Казахстан ограниченного распространения» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8439, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 15 мая 2013 года № 164-165 (27438-27439).
2. Службе государственного протокола Министерства иностранных дел Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр иностранных дел
Республики Казахстан                       Е. Идрисов