"Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына біліктілік талаптарын бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 6-НҚ нормативтік қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 1-нқ бұйрығы. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 4-нқ нормативтік қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 22.06.2015 № 4-нқ (қаулы 30.06.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) нормативтік қаулысымен.
«Мемлекеттік қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі Заңының 13-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің 2008 жылғы 9 қаңтардағы № 02-01-02/5 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5084 тіркелген, 2008 жылғы 28 мамырда Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге органдары актілерінің № 5 жинағында жарияланған) «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес, Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті (бұдан әрі - Есеп комитеті) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. «Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына біліктілік талаптарын бекіту туралы» Есеп комитетінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 6-НҚ нормативтік қаулысына («Әділет» АҚЖ-да 2014 жылғы 26 желтоқсанда жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген нормативтік қаулымен бекітілген Есеп комитетінің «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына біліктік талаптарында:
«Тәраға хатшылығы» деген бөлімде:
«Сектор меңгерушісі - 1 бірлік, В-3 санаты (1-1)» деген кіші бөлімнің «Білімі» деген бағанында:
«(экономика және/немесе қаржы және/немесе бухгалтерлік есеп және аудит)» деген сөздер мен белгілер алынып тасталсын;
«гуманитарлық ғылымдар (халықаралық қатынастар)» деген сөздерден кейін «; техникалық ғылымдар және технологиялар» деген сөздермен толықтырылсын;
«Сарапшы - 1 бірлік, В-5 санаты (1-5)» деген кіші бөлімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Бас сарапшы - 1 бірлік, В-4 санаты (1-5)»;
«Заң бөлімі» деген бөлімде:
«Бас- консультант - 1 бірлік, В-3 санаты (7-5)» деген кіші бөлім алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнения в нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 15 декабря 2014 года № 6-НҚ "Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса "Б" Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета"
Нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением Республиканского бюджета от 20 января 2015 года № 1-НҚ. Утратило силу постановлением Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением Республиканского бюджета от 22 июня 2015 года № 4-н/қ
Сноска. Утратило силу постановлением Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением Республиканского бюджета от 22.06.2015 № 4-н/қ (вводится в действие с 30.06.2015 года).
В соответствии с пунктом 5 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года «О государственной службе», Типовыми квалификационными требованиями к категориям административных государственных должностей корпуса «Б», утвержденными приказом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 9 января 2008 года № 02-01-02/5 (зарегистрированными в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5084, опубликованными в Собрании актов центральных исполнительных и иных органов Республики Казахстан от 28 мая 2008 года № 5), Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета (далее — Счетный комитет) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в нормативное постановление Счетного комитета от 15 декабря 2014 года № 6-НҚ «Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса «Б» Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета» (опубликовано в ИПС «Әділет» 26 декабря 2014 года) следующие изменения:
в квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей корпуса «Б» Счетного комитета, утвержденных указанным нормативным постановлением:
в разделе «Секретариат Председателя»:
в графе «Образование» подраздела «Заведующий сектором - 1 единица, категория В-3 (1-1)»:
слова и знаки «(экономика и/или финансы и/или бухгалтерский учет и аудит)» исключить;
после слов «гуманитарные науки (международные отношения)» дополнить словами «; технические науки и технологии»;
наименование подраздела «Эксперт - 1 единица, категория В-5 (1-5)» изложить в следующей редакции:
«Главный эксперт - 1 единица, категория В-4 (1-5)»;
в разделе «Юридический отдел»:
подраздел «Главный консультант - 1 единица, категория В-3 (7-5)» исключить;

«Бас сарапшы - 1 бірлік, В-4 санаты (7-6)» деген кіші бөлімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Бас сарапшы - 2 бірлік, В-4 санаты (7-5, 7-6)».
2. Заң бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы нормативтік қаулыны мерзімді баспасөз басылымдарына және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
2) осы нормативтік қаулыны Есеп комитетінің Интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Нормативтік қаулының орындалуын бақылау Есеп комитетінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы нормативтік қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейінгі күні қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                           Қ. Жаңбыршин

наименование подраздела «Главный эксперт - 1 единица, категория В-4 (7 -6)» изложить в следующей редакции:
«Главный эксперт - 2 единицы, категория В-4 (7-5, 7-6)».
2. Юридическому отделу в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего нормативного постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего нормативного постановления на Интернет-ресурсе Счетного комитета.
3. Контроль за исполнением нормативного постановления возложить на руководителя аппарата Счетного комитета.
4. Настоящее нормативное постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               К. Джанбурчин