Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы "Қарағанды қаласының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға алуға (жалға алу) беру кезінде жалгерлік мөлшерлемесін есептеу Қағидаларын бекіту туралы" № 03/03 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № 25/02 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 212 бұйрығымен бекітілген мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға (жалға) беру қағидаларына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы "Қарағанды қаласының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға алуға (жалға алу) беру кезінде жалгерлік мөлшерлемесін есептеу Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2984 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 24 ақпанда жарияланған) № 03/03 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Р.Т. Мүкееваға жүктелсін.
Қала әкімі
Н. Әубәкіров

О признании утратившим силу постановления акимата города Караганды от 28 января 2015 года № 03/03 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества города Караганды в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата города Караганды от 1 июня 2015 года № 25/02
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду), утвержденными приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 212, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 28 января 2015 года № 03/03 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества города Караганды в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов номер 2984, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 24 февраля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Мукееву Р.Т.
Аким города
Н. Аубакиров