Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 7/02 "Абай қаласында жылу энергиясын пайдаланудың нормаларын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 34/12 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарағанды облысы прокуратурасының 2015 жылғы 13 қазандағы № 2-08070-15-15-134 ұсынысына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 7/02 "Абай қаласында жылу энергиясын пайдаланудың нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 10 мамырдағы № 8-9-107 тіркелген, 2011 жылғы 28 мамырдағы № 21 "Абай-Ақиқат" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізеледі.
Абай ауданының әкімі м.а. М. Мағзин

О признании утратившим силу постановления акимата Абайского района № 7/02 от 14 апреля 2011 года "Об утверждении нормы потребления тепловой энергии в городе Абай"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 22 октября 2015 года № 34/12
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и представления прокуратуры Карагандинской области № 2-08070-15-19-134 от 13 октября 2015 года, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района № 7/02 от 14 апреля 2011 года "Об утверждении нормы потребления тепловой энергии в городе Абай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-9-107 от 10 мая 2011 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 28 мая 2011 года № 21).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
И.о. акима Абайского района М. Магзин