Ростовка ауылдық округі Красная Нива ауылында шектеу іс-шараларын алу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 48/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 10-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 06-3-02-33/850 "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ростовка ауылдық округі Красная Нива ауылында ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлы іс-шараларды жүргізуіне байланысты Ростовка ауылдық округі Красная Нива ауылында белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қазандағы № 40/01 "Ростовка ауылдық округі Красная Нива ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2804 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 қарашадағы № 44 (1078) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 19 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Сағадиұлы Әлиге жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Кобжанов

О снятии ограничительных мероприятий в селе Красная Нива Ростовского сельского округа
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 10 декабря 2015 года № 48/03
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Бухар-Жырауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 8 декабря 2015 года № 06 – 3 – 02 – 33/850, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные в селе Красная Нива Ростовского сельского округа.
Признать утратившим силу постановление акимата Бухар-Жырауского района от 22 октября 2014 года № 40/01 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Красная Нива Ростовского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2804, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 8 ноября 2014 года №44 (1078), в информационно – правовой системе "Әділет" 19 ноября 2014 года).
Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Әли Асхата Сағадиұлы.
Аким района Н. Кобжанов