Осакаров ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 41/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурыздағы № 213-І "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабы 2 тармағының 4 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Осакаров ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы В.В.Абилсеитоваға жүктелсін.
Аудан әкімі
Н. Әбілдин
Аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
2015 жылғы 10 тамыздағы
№ 41/01
Осакаров ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізімі
1. 2015 жылғы 12 қаңтардағы "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік органдарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 03/01 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2960 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 ақпандағы № 8 (7440) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған);
2. 2015 жылғы 13 сәуірдегі "Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік органдарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 03/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 22/02 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3199 болып тіркелген, "Сельский труженик" аудандық газетінде 2015 жылдың 30 мамырдағы № 22 (7454) жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Осакаровского района
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 10 августа 2015 года № 41/01
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I "О нормативных правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Осакаровского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абилсеитову В.В.
Аким района Н. Абильдин
Приложение
к постановлению акимата района
от 10 августа 2015 года № 41/01
Перечень
некоторых постановлений акимата Осакаровского района, утративших силу
1. Постановление акимата Осакаровского района от 12 января 2015 года № 03/01 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственных органов, финансируемых из районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2960, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 21 февраля 2015 года № 8 (7440));
2. Постановление акимата Осакаровского района от 13 апреля 2015 года № 22/02 "О внесении изменений в постановление акимата района от 12 января 2015 года № 03/01 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственных органов, финансируемых из районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3199, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 30 мая 2015 года № 22 (7454)).