Осакаров ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 34/01 "Осакаров ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 54/04 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурыздағы № 213-І "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабы 2 тармағының 4 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес, Қарағанды облысы әділет департаментінің 2015 жылғы 2 қазандағы шығыс № 8-3/3739 хаты негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 34/01 "Осакаров ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3319 болып тіркелді, 2015 жылғы 18 шілдедегі № 29 (7461) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Н. Ламбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Осакаровского района от 19 июня 2015 года № 34/01 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 20 октября 2015 года № 54/04
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I "О нормативных правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании письма Департамента юстиции Карагандинской области от 2 октября 2015 года № 8-3/3739 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Осакаровского района от 19 июня 2015 года № 34/01 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3319, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 18 июля 2015 года № 29 (7461).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
Исполняющий обязанности
акима района
Н. Ламбеков