Шет ауданы әкімнің кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы әкімінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 05 шешімі
Қазақстан Республикалының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Шет ауданының аумағында су басу жағдайдың тұрақталуына байланысты, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп таңылсын:
1) Шет ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 наурыздағы № 02 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3079 болып тіркелген), "Шет шұғыласы" аудандық газетіне 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 13 (10 529) жарияланған;
2) Шет ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 03 "Шет ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 наурыздағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 02 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3149 болып тіркелген), "Шет шұғыласы" аудандық газетіне 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 18 (10 534) жарияланған.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Шет ауданының әкімі Р. Абдикеров

О признании утратившим силу некоторое решении акима Шетского района
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 7 июля 2015 года № 05
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в связи со стабилизацией паводковой обстановки на территории Шетского района, аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решение:
1) решение акима Шетского района от 25 марта 2015 года № 02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых за № 3079, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" от 02 апреля 2015 года № 13 (10 529);
2) решение акима Шетского района от 14 апреля 2015 года № 03 "О внесении изменении в решение от 25 марта 2015 года № 02 об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых за № 3149, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" от 30 апреля 2015 года № 18 (10 534).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Шетского района Р. Абдикеров