"Мемлекеттік кеме тізілімін жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2014 жылғы 4 мамырдағы № 30-П бұйрығының күші жою туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитеті төрағасының 2015 жылғы 28 тамыздағы № 119 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік кеме тізілімін жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2004 жылғы 4 мамырдағы № 30-П бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2870 болып тіркелген, «Официальная газета» газетінде 2004 жылғы 19 маусымда № 25 (182) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитетінің Су көлігінде бақылау басқармасы (А.Қ. Закарьяновқа) қамтамасыз ету:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберуді;
2} осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің төраға орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                             Ә. Асавбаев

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 мая 2004 года № 30-П "Об утверждении Правил ведения государственного судового реестра"
Приказ Председателя Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 119
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 4 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 мая 2004 года 30-П «Об утверждении Правил ведения государственного судового реестра» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2870, опубликованный в газете «Официальная газета» от 19 июня 2004 года № 25 (182)).
2. Управлению контроля на водном транспорте Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Закарьянову А.К.) обеспечить:
1) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя председателя Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель                               А. Асавбаев