"Қазақстан Республикасының халықаралық кеме тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1024 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 997 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының халықаралық кеме тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік  және коммуникация министрінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1024 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9059 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 4 (28228), 2014 жылғы 14 қаңтарда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды ден танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті (Ә.А. Асавбаев):
1) бір апта мерзімінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспасөз басылымдарында, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                             Ә. Исекешев

О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1024 "Об утверждении Правил ведения международного судового реестра Республики Казахстан"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 20 октября 2015 года № 997
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1024 «Об утверждении Правил ведения международного судового реестра Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9059, опубликованный в газете «Егемен Қазақстан» 9 января 2014 года № 4 (28228), информационно-правовой системе «Әділет» 14 января 2014 года).
2. Комитету транспорта Министерства по инвестициям и разьитию Республики Казахстан (Асавбаев А.А.) обеспечить:
1) в недельный срок направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях, информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Исекешев