"Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" 2014 жылғы 19 наурыздағы № 34 аудандық әкімдіктің қаулысын жою туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 104 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" 2014 жылғы 19 наурыздағы № 34 аудандық әкімдіктің қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2405 санымен тіркелген, алғашқы ресми жарияланған күні 2014 жылғы 7 мамыр, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті) жойылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Әзірханов

Об отмене постановления районного акимата от 19 марта 2014 года № 34 "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 15 июня 2015 года № 104
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановления районного акимата от 19 марта 2014 года № 34 "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2405, дата первого официального опубликования 7 мая 2014 года, источник официального опубликования газета "Рауан").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Аким района Б.Азирханов