Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 548 бұйрығы
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 43-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде және мерзімдік баспасөз басылымдарында ресми жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) күнтізбелік бес күннің ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың қосымшасының 1-тармағын қоспағанда, оның қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Е. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
______________ А. Мамытбеков
2015 жылғы ____ __________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрі
______________ Ә. Исекешев
2015 жылғы ____ __________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
_____________ В. Школьник
2015 жылғы ____ __________
Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрінің
2015 жылғы 21 шілдедегі
№ 548 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының
тізбесі
1. «Салыстырмалы талдау әдісін қолдана отырып, тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 221 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10990 тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. «Өңірлік электр желісі компаниясын қоспағанда, табиғи монополиялар субъектілері персоналының нормативтік санын бекіту қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 222 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10767 тіркелген, 2015 жылғы 29 сәуірде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра национальной экономики Республики Казахстан
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 548
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действия см. п. 3.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) направление в течение пяти календарных дней копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания, за исключением пункта 1 приложения к настоящему приказу, который вводится в действие с 1 января 2016 года.
Министр                                    Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________ А. Мамытбеков
от «____» ____________ 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
______________ А. Исекешев
от «____» __________ 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр энергетики Республики Казахстан
______________ В. Школьник
от «____» ___________ 2015 года
Приложение
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 21 июля 2015 года № 548
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра национальной
экономики Республики Казахстан
1. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 221 «Об утверждении методики расчета тарифа с применением метода сравнительного анализа» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10990, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 12 июня 2015 года).
2. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 222 «Об утверждении Правил утверждения нормативной численности персонала субъектов естественных монополий, за исключением региональной электросетевой компании» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10767, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 29 апреля 2015 года).

3. «Табиғи монополия субъектісінің инвестициялық бағдарламаны (жобаны) орындау туралы ақпаратының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 193 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10393 тіркелген, 2015 жылғы 1 сәуірде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

3. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 193 «Об утверждении формы информации субъекта естественной монополии об исполнении инвестиционной программы (проекта)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10393, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 1 апреля 2015 года).