Қала әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 9 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 8 бабының 37 тармағына сәйкес және қазіргі заңнамаға сәйкестендіру мақсатында ШЕШТІМ:
1. Қала әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2011 жылғы 14 қарашадағы № 7 "Арқалық қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 18 қарашада № 9-3-155 тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашада "Арқалық хабары" газетінде жарияланған);
2014 жылғы 26 ақпандағы № 4 "2011 жылғы 14 қарашадағы № 7 "Арқалық қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 19 наурызда № 4516 тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Арқалық хабары" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Г. Бекмұхамедов

О признании утратившим силу некоторых решений акима города
Решение акима города Аркалыка Костанайской области от 5 октября 2015 года № 9
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года ""О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях привидения в соответствии с действующим законодательством РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения акима города:
от 14 ноября 2011 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории города Аркалыка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-155 от 18 ноября 2011 года, опубликовано 23 ноября 2011 года в газете "Арқалық хабары");
от 26 февраля 2014 года № 4 "О внесении изменения в решение акима города от 14 ноября 2011 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории города Аркалыка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4516 от 19 марта 2014 года, опубликовано 28 марта 2014 года в газете "Арқалық хабары").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Бекмухамедов