"Қостанай облысы Арқалық қаласының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 шілдедегі № 263 қала әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 347 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабы 8 тармағына сәйкес және Қостанай облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі шығ. № 02-16-9325 хаты негізінде Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы Арқалық қаласының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 шілдедегі № 263 қала әкімдігінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5815 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйегінде "Арқалық хабары" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Ғ. Бекмұхамедов

О признании утратившим силу постановление акимата города от 27 июля 2015 года № 263 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Аркалыка"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 25 сентября 2015 года № 347
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании письма Департамента юстиции Костанайской области от 23 сентября 2015 года за исх. № 02-16-9325 акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города от 27 июля 2015 года № 263 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Аркалыка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5815, опубликовано в газете "Арқалық хабары" 18 сентября 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города                                Г. Бекмухамедов