Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 301 "Алтынсарин ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 230 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік  құқықтық актілер. туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 301 "Алтынсарин ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттiк мекемесі туралы ережені бекiту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 5316 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Таза бұлақ - Чистый родник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Б. Ахметов

Об утрате силы постановления акимата от 23 декабря 2014 года № 301 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии акимата Алтынсаринского района"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 15 декабря 2015 года № 230
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 23 декабря 2014 года № 301 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии акимата Алтынсаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5316, опубликовано 23 января 2015 года в газете "Таза бұлақ - Чистый родник"),
2. Настоящее постановление вводится со дня подписания.
Акима района                               Б. Ахметов