Жангелдин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 мамырдағы № 105 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 146 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жангелдин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 мамырдағы № 105 «Жангелдин ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5710 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 шілдеде «Біздің Торғай» аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Кенжегарин

О признании утратившим силу постановление акимата Джангельдинского района от 17 мая 2015 года № 105
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 29 сентября 2015 года № 146
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Джангельдинского района от 17 мая 2015 года № 105 «Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Джангельдинского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5710, опубликовано 7 июля 2015 года в районной газете «Біздің Торғай»).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Кенжегарин